Пошук
Назва Призначення Автори н.р.
Вибірковий блок 1 ОП "Моніторинг і оцінка соціальних програм" Моніторинг і оцінка соціальних програм (магістр) Денисюк Олена Миколаївна,
Клішевич Наталія Анатоліївна,
Лехолетова Марина Миколаївна,
Лютий Вадим Петрович,
Лях Тетяна Леонідівна,
Петрочко Жанна Василівна,
Сапіга Світлана Володимирівна,
Спіріна Тетяна Петрівна,
Суліцький Вадим Володимирович,
Швед Ольга Володимирівна
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок 1 "Управління електронним навчанням" Корпоративна освіта та розвиток персоналу (магістр, заочна) (Управління електронним навчанням (КО)) Варченко-Троценко Лілія Олександрівна,
Вембер Вікторія Павлівна,
Морзе Наталія Вікторівна
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок 1 «Управління електронним навчанням» Початкова освіта (магістр) (Управління електронним навчанням (ПО)) Бойко Марія Анатоліївна,
Варченко-Троценко Лілія Олександрівна
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок 1 (ОП 011.00.04 Освітній дизайн і коучинг в освіті дорослих) Освітній дизайн та коучінг в освіті дорослих (магістр) (Вибірковий блок 1) Андрощук Ірина Миколаївна,
Братко Марія Василівна,
Вембер Вікторія Павлівна,
Леонтьєва Інна Василівна
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок 1 (ОП 011.00.04 Освітній дизайн і коучинг в освіті дорослих) Освітній дизайн та коучінг в освіті дорослих (магістр, заочна) (Вибірковий блок 1) Андрощук Ірина Миколаївна,
Братко Марія Василівна,
Вембер Вікторія Павлівна,
Леонтьєва Інна Василівна
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок 2 ОП "Моніторинг і оцінка соціальних програм" Моніторинг і оцінка соціальних програм (магістр) Денисюк Олена Миколаївна,
Клішевич Наталія Анатоліївна,
Лехолетова Марина Миколаївна,
Лютий Вадим Петрович,
Лях Тетяна Леонідівна,
Петрочко Жанна Василівна,
Сапіга Світлана Володимирівна,
Спіріна Тетяна Петрівна,
Суліцький Вадим Володимирович,
Швед Ольга Володимирівна
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок 3 ОП "Моніторинг і оцінка соціальних програм" Моніторинг і оцінка соціальних програм (магістр) Денисюк Олена Миколаївна,
Клішевич Наталія Анатоліївна,
Лехолетова Марина Миколаївна,
Лютий Вадим Петрович,
Лях Тетяна Леонідівна,
Петрочко Жанна Василівна,
Сапіга Світлана Володимирівна,
Спіріна Тетяна Петрівна,
Суліцький Вадим Володимирович,
Швед Ольга Володимирівна
2022-2023 Детальніше
Виборче право та виборча система Право (магістр) Байталюк Ольга Михайлівна 2022-2023 Детальніше
Вирішення господарських та зовнішньоекономічних спорів Право (магістр) Хатнюк Наталія Сергіївна 2022-2023 Детальніше
Виробнича (асистентська) практика Фізична терапія (магістр) Омері Ірина Дмитрівна 2022-2023 Детальніше
Виховання лідерських якостей Початкова освіта (ФМБ) Карлінська Яніна Валеріївна 2022-2023 Детальніше
Виховання лідерських якостей Соціальна педагогіка (ФМБ) Карлінська Яніна Валеріївна 2022-2023 Детальніше
Відеоконтент в цифрових медіа Ведучий телевізійних програм, Журналістика, Реклама і зв’язки з громадськістю, Видавнича справа та редагування, Міжнародна журналістика Лісневська Аліна Леонідівна 2022-2023 Детальніше
Відповідальне батьківство Початкова освіта Антипін Євген Борисович,
Матюшинець Яна Володимирівна,
Мойсак Олександр Данилович
2022-2023 Детальніше
Візуальний сторітелінг Дошкільна освіта, Початкова освіта, Ведучий телевізійних програм, Практична психологія, Консультаційна психологія, Журналістика, Реклама і зв’язки з громадськістю, Видавнича справа та редагування, Міжнародна журналістика Харина Ольга-Люба Деонізіївна 2022-2023 Детальніше
Внутрішній економічний механізм підприємства Економіка міста. Урбаністика Євтушевська Ольга Володимирівна 2022-2023 Детальніше
Гейм-Дизайн (курс-практикум) Журналістика (магістр), Реклама і зв’язки з громадськістю (магістр), Видавнича справа та редагування (магістр), Медіа-комунікації (магістр), Контент-продюсування цифрових медіапроєктів (магістр) Тютюн Данило Олександрович 2022-2023 Детальніше
Геймдизайн (курс-практикум) Журналістика (магістр), Реклама і зв’язки з громадськістю (магістр), Видавнича справа та редагування (магістр), Медіа-комунікації (магістр), Контент-продюсування цифрових медіапроєктів (магістр) 2022-2023 Детальніше
Гейміфікація ЗМІ Ведучий телевізійних програм, Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, Журналістика, Реклама і зв’язки з громадськістю, Видавнича справа та редагування, Міжнародна журналістика Гондюл Олександра Дмитрівна 2022-2023 Детальніше
Гендерна політика в системі публічного управління Державне управління (магістр) Марухленко Оксана В'ячеславівна 2022-2023 Детальніше
Гендерне бюджетування на місцевому рівні Державне управління (магістр) Марухленко Оксана В'ячеславівна 2022-2023 Детальніше
Германські історичні студії Дошкільна освіта, Початкова освіта, Логопедія, Фізичне виховання, Тренерська діяльність з обраного виду спорту, Фітнес та рекреація, Ведучий телевізійних програм, Графічний дизайн, Образотворче мистецтво, Хореографія (за видами), Сольний спів, Інструментальне виконавство (фортепіано), Інструментальне виконавство (оркестрові, струнні, народні, духові та ударні інструменти), Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, Історія та археологія, Філософія, Українська мова та література, Економіка міста. Урбаністика, Політологія, Психологія, Практична психологія, Психологія бізнесу та управління, Консультаційна психологія, Журналістика, Реклама і зв’язки з громадськістю, Видавнича справа та редагування, Міжнародна журналістика, Фінанси і кредит, Менеджмент організацій, Право, Математика, Інформатика, Безпека інформаційних і комунікаційних систем, Фізична терапія, ерготерапія, Соціальна робота, Соціальна педагогіка, Соціальна адвокація, Суспільні комунікації, Регіональні студії, Міжнародне право Городілова Тетяна Миколаївна,
Шапочкіна Ольга Володимирівна
2022-2023 Детальніше
Глобалізація та сучасний світопорядок Регіональні студії (магістр) Грицяк Ігор Андрійович 2022-2023 Детальніше
Гостьовий спецкурс Мова і література (англійська)(магістр, заочна) Гладушина Раїса Михайлівна 2022-2023 Детальніше
Грантовий менеджмент у сфері креативних індустрій Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (магістр), Журналістика (магістр), Реклама і зв’язки з громадськістю (магістр), Видавнича справа та редагування (магістр), Медіа-комунікації (магістр), Контент-продюсування цифрових медіапроєктів (магістр) Осмоловська Олена Анатоліївна 2022-2023 Детальніше