Пошук
Назва Призначення Автори н.р.
ВД.03 Позатренувальні та позазмагальні фактори підготовки спортсменів Фізична культура і спорт (аспірантура) Виноградов Валерій Євгенович,
Поляничко Олена Миколаївна
2024-2025 Детальніше
ВД.03 Пренатальний і перинатальний розвиток дитини Дошкільна освіта (аспірантура) Пономаренко Тетяна Олександрівна 2024-2025 Детальніше
ВД.03 Прикладні аспекти моніторингу та аудиту захищених інформаційно-комунікаційних систем Інформаційна безпека держави (аспірантура) Соколов Володимир Юрійович 2024-2025 Детальніше
ВД.04 Забезпечення безпеки об’єктів критичної інфраструктури в умовах ведення кібердій і кіберконфліктів Інформаційна безпека держави (аспірантура) Аносов Андрій Олександрович 2024-2025 Детальніше
ВД.04 Науковий семінар "Альтернативні системи підготовки вихователів дітей дошкільного віку" Дошкільна освіта (аспірантура) Половіна Олена Анатоліївна 2024-2025 Детальніше
ВД.04 Науковий семінар "Формування готовності до розробки освітніх програм для дітей дошкільного віку" Дошкільна освіта (аспірантура) Пономаренко Тетяна Олександрівна 2024-2025 Детальніше
ВД.04 Прикладні аспекти управління інформаційною та кібербезпекою об’єктів критичної інфраструктури Інформаційна безпека держави (аспірантура) Аносов Андрій Олександрович 2024-2025 Детальніше
ВД.04. Науковий семінар "Підготовка до проєктування дизайну дошкільного освітнього закладу" Дошкільна освіта (аспірантура) Козак Людмила Василівна 2024-2025 Детальніше
ВД.05 Прикладні аспекти протидії кібератакам в соціотехнічних системах Інформаційна безпека держави (аспірантура) Коршун Наталія Володимирівна 2024-2025 Детальніше
ВД.05 Технології безпеки складних соціотехнічних систем Інформаційна безпека держави (аспірантура) Коршун Наталія Володимирівна 2024-2025 Детальніше
Вебаналітика Реклама і зв’язки з громадськістю Селюх Євген Сергійович,
Сінько Андрій Сергійович
2024-2025 Детальніше
Вебаналітика Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (магістр), Біографістика і текстологія (магістр), Суспільні комунікації (магістр) Копанєва Вікторія Олександрівна 2024-2025 Детальніше
Взаємодія Української держави і світового українства Регіональні студії (магістр) Розумний Максим Миколайович 2024-2025 Детальніше
Вибірковий блок ''Теорія літератури'' Філологія (аспірантура) Бондарева Олена Євгенівна,
Брацкі Артур Себастіан,
Бровко Олена Олександрівна,
Козлов Роман Анатолійович
2024-2025 Детальніше
Вибірковий блок "Германські мови" Філологія (аспірантура) Буніятова Ізабелла Рафаїлівна,
Колесник Олександр Сергійович,
Махачашвілі Русудан Кирилевна,
Чеснокова Ганна Вадимівна
2024-2025 Детальніше
Вибірковий блок "Загальне мовознавство" Освітні, педагогічні науки (аспірантура) Буніятова Ізабелла Рафаїлівна,
Колесник Олександр Сергійович,
Махачашвілі Русудан Кирилевна,
Чеснокова Ганна Вадимівна,
Якуба Валентина Володимирівна
2024-2025 Детальніше
Вибірковий блок "Література зарубіжних країн" Філологія (аспірантура) Бітківська Галина Володимирівна,
Бровко Олена Олександрівна,
Гайдаш Анна Владиславівна
2024-2025 Детальніше
Вибірковий блок "Педагогічна та вікова психологія" Психологія (аспірантура) Сергєєнкова Оксана Павлівна,
Столярчук Олеся Анатоліївна
2024-2025 Детальніше
Вибірковий блок "Педагогічна та вікова психологія" Психологія (аспірантура) Сергєєнкова Оксана Павлівна,
Столярчук Олеся Анатоліївна
2024-2025 Детальніше
Вибірковий блок "Порівняльне літературознавство" Філологія (аспірантура) Бітківська Галина Володимирівна,
Бровко Олена Олександрівна,
Вишницька Юлія Василівна,
Гальчук Оксана Василівна
2024-2025 Детальніше
Вибірковий блок "Українська література" Філологія (аспірантура) Бровко Олена Олександрівна,
Віннікова Наталія Миколаївна,
Вірченко Тетяна Ігорівна,
Козлов Роман Анатолійович
2024-2025 Детальніше
Вибірковий блок "Українська література" Філологія (аспірантура) Бровко Олена Олександрівна,
Віннікова Наталія Миколаївна,
Вірченко Тетяна Ігорівна,
Козлов Роман Анатолійович
2024-2025 Детальніше
Вибірковий блок "Українська література" Філологія (аспірантура) Бровко Олена Олександрівна,
Віннікова Наталія Миколаївна,
Вірченко Тетяна Ігорівна,
Козлов Роман Анатолійович
2024-2025 Детальніше
Вибірковий блок "Українська література" Філологія (аспірантура) Бровко Олена Олександрівна,
Віннікова Наталія Миколаївна,
Вірченко Тетяна Ігорівна,
Козлов Роман Анатолійович
2024-2025 Детальніше
Вибірковий блок "Українська мова" Філологія (аспірантура) Видайчук Тетяна Леонідівна,
Вінтонів Михайло Олексійович,
Саєвич Ірина Георгіївна,
Стишов Олександр Анатолійович
2024-2025 Детальніше