Пошук
Назва Призначення Автори н.р.
Блок дисциплін "Професійне вдосконалення з сольного співу" Сольний спів Лєвіт Дмитро Анатолійович,
Миронюк Тарас Васильович,
Цимбал Катерина Олександрівна
2022-2023 Детальніше
Блок дисциплін "Професійне вдосконалення з сучасного та бального танцю" Хореографія (за видами) Андрощук Людмила Михайлівна,
Медвідь Тетяна Анатоліївна
2022-2023 Детальніше
Блок дисциплін "Сучасні міжнародні відносини в контексті міжнародного права" Міжнародне право Братко Ірина Василівна,
Заверуха Юлія Григорівна,
Кушевська Наталя Миколаївна,
Слюсаренко Ірина Юріївна
2022-2023 Детальніше
Блок дисциплін «Країни Західної Європи та Північної Америки» Регіональні студії Бессонова Марина Миколаївна,
Карбонель Марзал Хоакін,
Кушнір Анна Олегівна,
Слюсаренко Ірина Юріївна,
Ярмошенко Олександра Володимирівна
2022-2023 Детальніше
Блок дисциплін «Міжнародні відносини в постбіполярному світі» Суспільні комунікації, Регіональні студії Виговська Ольга Сергіївна,
Жалоба Ігор Володимирович,
Слюсаренко Ірина Юріївна
2022-2023 Детальніше
Блок дисциплін «Міжнародні медіакомунікації» Суспільні комунікації Вдовиченко Вікторія Андріївна,
Ілюк Тетяна Василівна,
Кобиляцька Ганна Сергіївна,
Коваленко Валентина Михайлівна,
Кучаковська Галина Андріївна,
Одаренко Оксана Василівна,
Піскорська Галина Андріївна,
Попова Сніжана Григорівна
2022-2023 Детальніше
Блок дисциплін «Правовий» Право Заверуха Юлія Григорівна,
Кравчук Валерій Миколайович,
Кушевська Наталя Миколаївна,
Сергієнко Наталія Артурівна
2022-2023 Детальніше
Блок дисциплін «Правозастосовчий» Право Баклан Олег Володимирович,
Заверуха Юлія Григорівна,
Кушевська Наталя Миколаївна,
Сергієнко Наталія Артурівна
2022-2023 Детальніше
Блок дисциплін «Правозахисний» Право Заверуха Юлія Григорівна,
Кушевська Наталя Миколаївна,
Обловацька Наталія Олександрівна,
Удовенко Жанна Володимирівна
2022-2023 Детальніше
Блок дисциплін «Управління персоналом» Менеджмент організацій Бреус Юлія Володимирівна,
Ільїч Людмила Миколаївна,
Лукін Сергій Юрієвич,
Марухленко Оксана В'ячеславівна,
Рябець Катерина Анатоліївна
2022-2023 Детальніше
Бренд-контент Дошкільна освіта, Початкова освіта, Фізичне виховання, Тренерська діяльність з обраного виду спорту, Фітнес та рекреація, Графічний дизайн, Образотворче мистецтво, Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, Історія та археологія, Філософія, Українська мова та література, Мова і література (англійська), Економіка міста. Урбаністика, Політологія, Психологія, Практична психологія, Психологія бізнесу та управління, Консультаційна психологія, Менеджмент організацій, Математика, Інформатика, Безпека інформаційних і комунікаційних систем, Фізична терапія, ерготерапія, Соціальна робота, Соціальна педагогіка, Соціальна адвокація, Суспільні комунікації, Регіональні студії Хомінський Сергій Йосипович 2022-2023 Детальніше
Британська школа журналістики Міжнародна журналістика 2022-2023 Детальніше
Бухгалтерський облік Менеджмент організацій Казак Оксана Олексіївна 2022-2023 Детальніше
Веб-програмування Математичне моделювання (магістр) Яскевич Владислав Олександрович 2022-2023 Детальніше
Верховенство права та правосуддя в Україні Право (магістр) Байталюк Ольга Михайлівна 2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок "Управління електронним навчанням" Початкова освіта (магістр, заочна) (Управління електронним навчанням (ПО)) Бойко Марія Анатоліївна,
Варченко-Троценко Лілія Олександрівна,
Вембер Вікторія Павлівна,
Морзе Наталія Вікторівна
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок "Управління соціальними змінами" ОП "Соціальна адвокація" Соціальна адвокація Денисюк Олена Миколаївна,
Дуля Аліна Володимирівна,
Клішевич Наталія Анатоліївна,
Лехолетова Марина Миколаївна,
Лютий Вадим Петрович,
Лях Тетяна Леонідівна,
Петрочко Жанна Василівна,
Сапіга Світлана Володимирівна,
Спіріна Тетяна Петрівна,
Суліцький Вадим Володимирович,
Швед Ольга Володимирівна
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок «Педагогіка вищої школи» Початкова освіта (магістр) (Педагогіка вищої школи (ПО)) Желанова Вікторія В'ячеславівна,
Мельник Інна Сергіївна,
Сіранчук Наталія Миколаївна
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок "Прикладні соціально-комунікаційні технології" Журналістика (аспірантура) Афанасьєв Ілля Юрійович,
Георгієвська Вікторія Володимирівна,
Мітчук Ольга Андріївна,
Сошинська Вікторія Євгенівна,
Шпак Віктор Іванович
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок "Соціальна експертиза" ОП "Соціальна робота" Соціальна робота Денисюк Олена Миколаївна,
Дуля Аліна Володимирівна,
Клішевич Наталія Анатоліївна,
Лехолетова Марина Миколаївна,
Лютий Вадим Петрович,
Лях Тетяна Леонідівна,
Петрочко Жанна Василівна,
Сапіга Світлана Володимирівна,
Спіріна Тетяна Петрівна,
Суліцький Вадим Володимирович,
Швед Ольга Володимирівна
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок "Соціально-педагогічна профілактика" ОП "Соціальна педагогіка" Соціальна педагогіка Денисюк Олена Миколаївна,
Дуля Аліна Володимирівна,
Клішевич Наталія Анатоліївна,
Лехолетова Марина Миколаївна,
Лютий Вадим Петрович,
Лях Тетяна Леонідівна,
Петрочко Жанна Василівна,
Сапіга Світлана Володимирівна,
Спіріна Тетяна Петрівна,
Суліцький Вадим Володимирович,
Швед Ольга Володимирівна
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок «Іноземна мова» (ДО) Дошкільна освіта (Іноземна мова (англійська) (ДО)) Кошарна Наталія Володимирівна,
Петрик Лада Вікторівна,
Ситник Ольга Іванівна
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок «Теорія та історія соціальних комунікацій: науковий та емпіричний контекст» Журналістика (аспірантура) Вернигора Ніна Миколаївна,
Мітчук Ольга Андріївна,
Росінська Олена Анатоліївна,
Шпак Віктор Іванович
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок «Теорія та історія соціальних комунікацій: науковий та емпіричний контент» Журналістика (аспірантура) Вернигора Ніна Миколаївна,
Іващенко Вікторія Людвігівна,
Мітчук Ольга Андріївна,
Росінська Олена Анатоліївна,
Шпак Віктор Іванович
2022-2023 Детальніше
Вибірковий блок 1 ОП "Моніторинг і оцінка соціальних програм" Моніторинг і оцінка соціальних програм (магістр) Денисюк Олена Миколаївна,
Клішевич Наталія Анатоліївна,
Лехолетова Марина Миколаївна,
Лютий Вадим Петрович,
Лях Тетяна Леонідівна,
Петрочко Жанна Василівна,
Сапіга Світлана Володимирівна,
Спіріна Тетяна Петрівна,
Суліцький Вадим Володимирович,
Швед Ольга Володимирівна
2022-2023 Детальніше